Košík: 0,- Kč
Přihlášení
bez zapnutého javascriptu je nutné mít zobrazen tento obrázek

Kutilové a vynálezci - Štěteček na houby

Nové téma
 • Štěteček na houby

  houKAČKA 11.10.2015 14:27
  Štěteček na houby

  Máte někdo zkušenosti s "houbařským nožem se štětečkem"? Mě osobně už jen vzhled štětečku od koupi odrazuje. Štětiny jsou příliš dlouhé a příliš řídké - pořádné očištění houby by byla pěkná fuška. Už několik let nosím v kapse kromě kvalitního švýcaráku (Wenger) i štěteček domácí výroby (běžný malířský štětec se zakrácenou rukojetí a zastřiženými štětinami) a jsem s touhle kombinací maximálně spokojená. Štěteček využívám především na hřiby smrkové, holubinky a další druhy, které s oblibou rostou v písčité půdě a mají „nabaleno“.

  odpovědět
 • Lesomil 13.10.2015 11:29

  Já mám sice houbařáka jako dárek - vyhovuje mi vykrojené ostří a štěteček je taky fajn,je to praktická záležitost,jen ty štětiny jsou dost tvrdé - takže nosím s sebou i svoji starší variantu, a sice skládací nůž a starou štětku na holení a používám všechno podle toho kolik toho roste. Štětku když najdu opravdu hezký kousek,tak si ho jemně ometu a pomazlím,pokochám.

  odpovědět
 • Nová odpověď
Odpovědět

 

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace