Košík: 0,- Kč
Přihlášení
bez zapnutého javascriptu je nutné mít zobrazen tento obrázek

Kam na houby - Z Prahy kam...

Nové téma
 • Z Prahy kam...

  Luci 11.9.2014 12:38

  Dobrý den, můžete mi poradit, kam se vydat na "zaručený" úlovek? Jsme z Prahy, tak co nejblíže, abychom necestovali půl dne, díky moc!

  odpovědět
 • Robofil 12.9.2014 08:58

  No pokud chcete z Prahy co nejblíže, tak zaručený typ (od přátel) jsou Brdy - okolí Rožmitálu anebo pak Křivoklátsko okolo Berounky prý nyní spousta bedel.

  odpovědět
 • Dr.Boletus 12.9.2014 09:05

  Střední Čechy zatím asi nejnižší intenzita růstu hub. Doporučuju Vysočinu,po D1 frnk na její okraj,třeba k Želivce,dál pak Pelhřimovsko nebo Jihlavsko. Samozřejmě na jihupak Šumava.Asi bude záležet jak a čím budete cestovat,nicméně nyní se dá asi najít všude,jen někde to chce víc hledání,což je platí hlavně okolo velkých měst,kde je to vysbírané.

  odpovědět
 • Luci 12.9.2014 09:22

  díky za tipy pánové, něco z toho určitě vyberu a bude-li čím, i se pak pochlubím :-) jedeme autem, ale jak říkám, nechci na cestách trávit zbytek mládí :-D a taky nechci aby mě výlet stál 1000,- na naftě :-)

  odpovědět
 • Jeníček 13.9.2014 12:29

  Včera jsem někde četl, že to začíná na Kladensku a v okolí Slaného, nicméně skutečnost neznám. Ve čtvrtek za Holoubkovem odhaduji 20 lidí na 1 hektar lesa, takže po dvou hodinách jsme nasbírali na dobrou bramboračku a to jsme na tom byli asi nejlépe ze všech co jsem viděl. Včera jsem brouzdal kolem Dobříše a jak podle kopíráku, navíc neskutečný bordel v lese. Ještě se příští týden hodlám vydat na Rožmitálsko. Tam jsou lesy docela čisté a sběračů (ne houbařů) minimum, takže je tam záruka alespoň pěkné procházky.

  odpovědět
 • Nová odpověď
Odpovědět

 

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace