Košík: 0,- Kč
Přihlášení
bez zapnutého javascriptu je nutné mít zobrazen tento obrázek

Obecné podmínky užívání

Internetový portál www.nahoubach.cz je zaměřen především na sdílení informací o houbách, houbařích a houbaření mezi jeho Uživateli.

Pro všechny tvůrce a Provozovatele portálu www.nahoubach.cz je seriózní jednání nejvyšší prioritou. Stejně velký důraz je kladen i na ochranu osobních údajů, spokojenost Uživatelů, příjemné prostředí a mnoho funkcí a možností, které jsou na stránkách přístupné po registraci,
jež je zcela zdarma.

1. Registrace

1.1.Veškeré údaje získané od Uživatelů budou užity výhradně pro vnitřní potřebu portálu a nebudou poskytnuty žádným třetím osobám.

1.2.Emailové adresy ani jiné osobní údaje včetně neveřejného obsahu v osobním profilu nebudou poskytnuty žádné společnosti pro rozesílání nevyžádané pošty, či jiná reklamní nebo obchodní sdělení.

1.3.Registrací souhlasíte s uveřejněním Vaší přezdívky a dalších základních atributů do seznamu Uživatelů.

1.4.S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to zasláním emailu na emailovou adresu: info@nahoubach.cz

1.5.Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
a. Poskytovatel softwaru WAMOS
b. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.

1.6. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
- vzít souhlas kdykoliv zpět,
- požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
- požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
- vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
- požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů

2. Přidání obsahu a fotografií

2.1. Přidáním Vámi zvoleného obsahu včetně fotografií souhlasíte s jejich uveřejněním, dále také s uveřejněním Vašeho uživatelského jména a v případě vyplnění i ostatních Vašich atributů jako autora.

2.2. V případě, že součástí Vámi přidaného obsahu jsou fotografie, souhlasíte s přidáním vodoznaku v podobě loga portálu www.nahoubach.cz.

2.3. Přidáním Vámi zvoleného obsahu souhlasíte, že bude přidán do Vašeho osobního profilu, kde bude přístupný ostatním uživatelům pokud nebude podléhat jiným pravidlům jakým je např. zaškrtnutí políčka nezveřejňovat.

2.4. Některé přidávané fotografie(např v atlasu hub) podléhají schválení administrátora.

2.5. U přidávaných fotografií do atlasu hub musí mít fotografie vysokou kvalitu a musí být patrné veškeré hlavní určovací znaky houby, aby tyto mohly být uloženy k patřičné položce v atlasu.

2.6. Prohlašujete, že Vámi přidané fotografie jsou Vaše autorské fotografie anebo vlastníte souhlas autora ke zveřejnění.

2.7. U všech fotografií a fotogalerií musí být houby, houbaření a vše s tím související ústředním motivem.

2.8. U přidaných receptů musí být hlavní (tedy první přidaná) fotografie k receptu fotografií výsledného hotového jídla. Doplňující fotografie poté mohou být například postup při vaření, suroviny, fotopostup atd.

3. Ostatní

3.1. Provozovatelé stránek neručí za žádné škody vzniklé používám portálu www.nahoubach.cz. Nenesou také zodpovědnost za jakékoliv informace uveřejněné na
stránkách, ani za gramatické či jiné chyby. Dále neručí za škody způsobené kliknutím na jakýkoliv odkaz vedoucí na jakoukoliv stránku.

3.2. Provozovatelé stránek si vyhrazují právo odmítnout a nepřidat jakýkoliv obsah či fotografie, smazat již přidaný obsah nebo fotografie, smazat nevhodné komentáře, příspěvky v diskusích apod.

3.3. Provozovatel stránek si vyhrazuje právo zrušit registraci, zamezit přístup uživateli, nebo zabránit zrušení registrace a to i bez udání důvodu.

3.4. Žádné údaje vyplněné Uživatelem nesmí porušovat zákony ČR, nesmí obsahovat vulgární výrazy, reklamu a výrazy propagující rasismus nebo pornografii.

3.5. Provozovatel stránek neručí za porušování autorských práv při přidávání jakéhokoliv obsahu Uživateli.

3.6. Provozovatelé mohou využít veškerý veřejný obsah stránek včetně fotografií k marketingovým účelům a propagaci portálu.

4. Závěrečná ustanovení

Všechny obchodní jména a loga uvedená na portálu, tak jako i obsah, jsou ve vlastnictví Provozovatele nebo Uživatelů a je zakázáno je užívat na jiných internetových stránkách, označovat jimi výrobky či služby, nebo je užívat jakýmkoliv jiným způsobem v rozporu s právními předpisy a oprávněnými zájmy Provozovatele nebo dotčených třetích osob.

Porušení podmínek může vést k písemnému upozornění, popřípadě zrušení účtu.

 

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace