Očištěným houbám odřízneme nožičky. Strouhanku a opražené umleté oříšky smícháme se lžící nasekané petrželky nebo libečku a spojíme s osolenou a opepřenou, zakysanou smetanou / majolkou nebo tatarskou omáčkou /. Houby bez nožiček, položíme hlavičkou dolů a naplníme je touto směsí. Posypeme strouhaným sýrem a dáme na 10 minut zapéci do trouby na 200 stupňů.
Máte tip jaké druhy hub je nejlepší v receptu použít? Dejte nám o tom vědět!
Vrrr! Poslouchám jen registrované a přihlášené uživatele! Pokud mi chcete dávat povely a hlídat nový obsah, tak se přihlaste nebo registruje!