Košík: 0,- Kč
Přihlášení
bez zapnutého javascriptu je nutné mít zobrazen tento obrázek

Jurys

jméno: Jiří
příjmení: Kubiena
výkonnost: Pokročilý houbař
kde sbírá Moravskoslezský kraj
co sbírá: Základní jedlé
bydliště: přihlaste se
motto:
Jurys

Moje úlovky a galerie

 • Poslední letošní úlovek ?

  místo: Moravskoslezský kraj popis:

  Ještě se dá na mé oblíbené lokalitě v Horní Suché u Havířova něco najít, ale myslím, že to co nevidět skončí, zima pomalu klepe na dveře:-) Jsem rád za dvě nové lokality hřibu smrkového a vůbec poprvé na lokalitě kováři, dosud pouze koloděje. Dnes asi deset hřibů smrkových, pár suchohřibů, kovářů, kozáků a klouzků.

  datum: 28.9.2019
 • Našincovo pozdní odpoledne.

  místo: Moravskoslezský kraj popis:

  Hodinový relax po šichtě v lese v Horní Suché u Havířova. Po dvou dnech a zase to nemá chybu, hřiby smrkové, suchohřiby naprosto ideální velikosti, nějaké bedly babky a klouzci. Na jednom místě asi deset hřibu smrkových zpracovaných chrobákem lesním na masokostní moučku, nemáte někdo práškovací letadlo a deset tun DDT :-) Ale jinak parádní podzim, akorát začíná být trochu sucho.

  datum: 23.9.2019
 • Horní Suchá u Havířova

  místo: Moravskoslezský kraj popis:

  Začalo to trochu růst, asi jako všude jinde. Les je doslova plný klouzků sličných, to jsem tady ještě neviděl. Začínají suchohřiby, ale ještě mladé, po malé přestávce nádherné hřiby smrkové. Nádherná hodinka v lese na necelém kilometru. Vlčáku blahopřeji ke skvělým nálezům na Ostravici, fakt paráda.

  datum: 21.9.2019
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace