Košík: 0,- Kč
Přihlášení
bez zapnutého javascriptu je nutné mít zobrazen tento obrázek

Jurys

jméno: Jiří
příjmení: Kubiena
výkonnost: Pokročilý houbař
kde sbírá Moravskoslezský kraj
co sbírá: Základní jedlé
bydliště: přihlaste se
motto:
Jurys

Moje úlovky a galerie

 • Okolí Havířova - totální nic.

  místo: Moravskoslezský kraj popis:

  Tak u mně přátelé zatím v Havířově a okolí naprosto nic neroste, les je jedná velká bažina, ale nerostou ani lupenaté. Les je prázdný jako loni při extrémním suchu. Viděl jsem pár kozáků (už dopředu shnilých a nějakého klouzka, ale že to bud až taková bída jsem fakt nečekal. Snad se to za dva až tři týdny spraví (tou dobou to tady většinou začíná růst). Asi se naštvu a pojedu do Ostravice:-)

  datum: 25.6.2020
 • Rozloučení se sezónou

  místo: Moravskoslezský kraj popis:

  Konečně mi skončila nemocenská, tak jsem se mohl pro letošek rozloučit se svou oblíbenou lokalitou v Horní Suché u Havířova. Sezóna nakonec díky podzimu nebyla špatná i když loni to bylo lepší. Zřejmě pár posledních letošních hřibů, pěkná kováři s klobouky až 19.cm, pár suchohřibů a kozák, začaly václavky, ale to asi nikdo nesbírá. Tak zase příští rok, už se těším.

  datum: 17.10.2019
 • Poslední letošní úlovek ?

  místo: Moravskoslezský kraj popis:

  Ještě se dá na mé oblíbené lokalitě v Horní Suché u Havířova něco najít, ale myslím, že to co nevidět skončí, zima pomalu klepe na dveře:-) Jsem rád za dvě nové lokality hřibu smrkového a vůbec poprvé na lokalitě kováři, dosud pouze koloděje. Dnes asi deset hřibů smrkových, pár suchohřibů, kovářů, kozáků a klouzků.

  datum: 28.9.2019

 

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace