Košík: 0,- Kč
Přihlášení
bez zapnutého javascriptu je nutné mít zobrazen tento obrázek

Jurys

jméno: Jiří
příjmení: Kubiena
výkonnost: Pokročilý houbař
kde sbírá Moravskoslezský kraj
co sbírá: Základní jedlé
bydliště: přihlaste se
motto:
Jurys

Moje úlovky a galerie

 • Rozloučení se sezónou

  místo: Moravskoslezský kraj popis:

  Konečně mi skončila nemocenská, tak jsem se mohl pro letošek rozloučit se svou oblíbenou lokalitou v Horní Suché u Havířova. Sezóna nakonec díky podzimu nebyla špatná i když loni to bylo lepší. Zřejmě pár posledních letošních hřibů, pěkná kováři s klobouky až 19.cm, pár suchohřibů a kozák, začaly václavky, ale to asi nikdo nesbírá. Tak zase příští rok, už se těším.

  datum: 17.10.2019
 • Poslední letošní úlovek ?

  místo: Moravskoslezský kraj popis:

  Ještě se dá na mé oblíbené lokalitě v Horní Suché u Havířova něco najít, ale myslím, že to co nevidět skončí, zima pomalu klepe na dveře:-) Jsem rád za dvě nové lokality hřibu smrkového a vůbec poprvé na lokalitě kováři, dosud pouze koloděje. Dnes asi deset hřibů smrkových, pár suchohřibů, kovářů, kozáků a klouzků.

  datum: 28.9.2019
 • Našincovo pozdní odpoledne.

  místo: Moravskoslezský kraj popis:

  Hodinový relax po šichtě v lese v Horní Suché u Havířova. Po dvou dnech a zase to nemá chybu, hřiby smrkové, suchohřiby naprosto ideální velikosti, nějaké bedly babky a klouzci. Na jednom místě asi deset hřibu smrkových zpracovaných chrobákem lesním na masokostní moučku, nemáte někdo práškovací letadlo a deset tun DDT :-) Ale jinak parádní podzim, akorát začíná být trochu sucho.

  datum: 23.9.2019
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace