Košík: 0,- Kč
Přihlášení
bez zapnutého javascriptu je nutné mít zobrazen tento obrázek

Petr ŠMÍD

jméno: Petr
příjmení: ŠMÍD
výkonnost: Pokročilý houbař
kde sbírá Plzeňský kraj
co sbírá: Základní jedlé
bydliště: přihlaste se
email: přihlaste se
motto: Smutnější stav než před 5ti dny: lesy krásně mokré, ale u hřibovitých jen velké staré plodnice, nasáklé vodou a červivé. Nových jen pár a červivost 99%, použitelných asi 5 kousků. Pár klouzků kravských, pár bedel a začínající různé prašivky. Jen jedno si dovolím očekávat, mraky komárů ze stojící vody v kolejích po lesnických strojích. Kdo je věřící, bude doufat, že červencový úplněk to zvrátí.
Petr ŠMÍD

Moje úlovky a galerie

 • Jižní Plzeňsko v listopadu

  místo: Plzeňský kraj popis:

  Krásná ranní procházka i když chladno. V lese mnoho bedel, stále rostou hřiby hnědé, občas nějaký hřib kovář nebo hřib smrkový. Starší plodnice občas plesnivé, červi to už vzdali, slimáci stále aktivní. Na počátek listopadu ale super.

  datum: 7.11.2019
 • Brdy jižní část a jižní Plzeňsko

  místo: Plzeňský kraj popis:

  V sobotu v lesích jižní části Brd nádherně, ale patrně po podzimních mlhách všechny velké plodnice bez ohledu na druh plesnivé, nových minimum. Vypadalo to jako stovky sněhových koulí .... V neděli na jižním Plzeňsku stovky mladých hřibů hnědých bez červivosti, pár hřibů kovářů, navíc krásné velké plodnice hřibu smrkového - ty ale všechny červivé. Vzhledem k o očekávanému ochlazení i tady budou ho

  datum: 28.10.2019
 • Jižní Plzeňsko

  místo: Plzeňský kraj popis:

  Začínají znovu, ve vysokém lese mnoho malých plodnic hřibu hnědého, našli jsme ale i pár hřibů smrkových a jednoho kováře. Jestli se opravdu ještě oteplí, bude to důvod znovu vyrazit do lesů.

  datum: 24.10.2019
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace